Versenyeredményeink

Tanulmányi- és sportversenyek eredményei a 2018/19-es tanévben

Verseny neve Helyszín,

időpont

Versenyzők Felkészítő tanárok
Árpád Napok

Környezetvédelmi verseny

csapat

Vác

október 5.

I. hely

Bénik Márton 6.z

Dávid Csaba Botond 7. a

Virág Lili 8. a

Komáromi Gitta 8. b

Müller Zsófi 8. b

 

Horváth Ágnes

Kárpátiné Kapos Ildikó

Árpád Napok

Technika verseny

egyéni

Vác

október 5.

II. hely

Kővári Csenge 6. z

III. hely

Lakits Zsófia 6. a

Kárpátiné Kapos Ildikó
Árpád Napok

Rajz

egyéni

  I. hely:

Czobori Cintia 7.z

Szabómé Forgó Anikó
Bolyai Matematika Verseny

csapat

Vác

október 12.

Aranycsapat I. hely

Folly-Ritvay Balabán 4. a Kármán Kristóf 4. a

Kovács Márton 4. a

Pap Bendegúz 4. a

Vrabecz Valéria
Egyházmegyei szavalóverseny

egyéni

Nagykáta

október 19.

III. hely

Rideg Bernadett 5. a

III. hely

Mezei Bence 6. a

Márkusné Kucsák Orsolya
Német nyelvi verseny
csapat
Vác

október 24.

IV. hely

Nagy Luca 8. b

Tomori Polli 8. b

Szederkényi Pál 8. b

Hantosné Reviczky Dóra
Madách városi történelmi verseny
csapat
Vác

október

 

I. hely

Komáromi Gitta 8. b

Paksy-Kliment Péter 8. b

Szekeres Hunor 8. a

Kvojka Annamária
Szent Imre Napok

Szavalóverseny

egyéni

Balassagyarmat

november 9.

III. hely

Kiss Lara 5. b

Márkusné Kucsák Orsolya
Szent Imre Napok

Sudoku verseny

egyéni

Balassagyarmat

november 9.

I. hely

Jakobszen Dávid 4. a

III. hely

Katona Barnabás 4. a

Vrabecz Valéria
Szent Imre Napok

Rajz verseny

egyéni

Balassagyarmat

november 9.

III. hely

Szegeczky Mónika 4. a

Vrabecz Valéria
Szent Imre Napok

Rovásírás verseny

egyéni

Balassagyarmat

november 9.

I. hely

Tomori Polli 8. b

II. hely

Hídvégi-Üstös Izabella 8. b

Borus Eszter
Szent Imre Napok

Hittanverseny

csapat

Balassagyarmat

november 9.

I. hely

Csóváry-Katona Flóra 6. z

Zoljánszky Róza 6. z

II. hely

Dobos Levente 8. a

Szekeres Hunor 8. a

Buza Tünde
Szent Imre Napok

Rajz

  5-6. évfolyam

1. hely

Gyarmati Pál 5.z

7-8. évfolyam:

1. hely Siku Panna 7.z

2. hely: Konrád Szabolcs 7.z

 

Szabóné Forgó Anikó
ORSZÁGOS

Anya-nyelv-csavar

Cegléd

november 29.

I. hely

Debreceni Eszter 7. z

Dobos Levente 8. a

Simon Örs 8. a

Szekeres Hunor 8. a

IV. hely

Kiss Lara 5. b

Nagy Flóra 5. a

Rideg Bernadett 5. a

Tarcsy Törtel 5. z

Borus Eszter

Kovács Istvánné

XXIV. Országos Történelmi tanulmányi Verseny Pest megyei döntő
Budapest
február 7.
IV. hely
Paksy-Kliment Péter 8. b
Kvojka Annamária
Zrínyi Ilona Matematikaverseny

megyei forduló

  IV. hely
Folly-Ritvay Balabán 4. oszt. csapatverseny I. helyFolly-Ritvay Balabán

Jakobszen Dávid

Pap Bendegúz

Vrabecz Valéria
Házi rajzverseny
  Díjazottak:
Thomaszovics Tímea 1. a Somogyi Sarolta 1. zBartha Lea Piroska 2. aSzabó Dorka Magdolna 3. a

Karánsebessy Tünde 3. z

Mészáros Dorottya 3. z

Ivony Izabella 4. a

Shenk Hédi 4. z

 
Házi alsós szavalóverseny
1-2. osztály
I. hely

Herpai Eszter 1. z

Simonné Kovács Eszter
  II. hely

Ablonczy Loretta 1. z

Simonné Kovács Eszter
  III. hely

Kopitkó Péter 2. z

Pálfi Zsuzsanna
  különdíj

Homonnai Levente 1. a

Mangó Ildikó
3-4. osztály
I. hely

Kontreczky-Catalan Glória 4. z

Hajdú Péterné
  II. hely

Gyombolai Emma 4. z

Hajdú Péterné
  III. hely

Mészáros Dorottya 3. z

Krauszman Péter
  különdíj

Szegner Fatima 4. z

Hajdú Péterné
Dugonics András Országos matematikaverseny
2. forduló
17. hely
Jakobszen Dávid 4. a23. helyFolly-Ritvay Balabán 4. a

66. hely

Kármán Kristóf 4. a

122. hely

Katona Barnabás 4. a

Vrabecz Valéria
Dugonics András Országos matematikaverseny
2. forduló 
62. hely
Kolostori Máté 8. a
Szász-Vadász Franciska
Varga Tamás matematikaverseny
Észak-Pest megyei forduló 8. évfolyam
2. hely
Virág Lili
Szász-Vadász Franciska
Petőfi napok városi rajzverseny
3. hely
Tarnóczy Dorka 3. zCzobori Cintia 7. zNagy Benedek 6. z
Fejesné Gál Szilvia
Szabóné Forgó Anikó
I. Géza matematikaverseny döntő
3. hely
Tomori  Polli 8. b
Szász-Vadász Franciska
Ady 100 szavalóverseny
Kosd 2. hely
Bóta Zsigmond 6. a3. helyMezei Bence 6. a

különdíj:

Rideg Bernadett 5. a

Márkusné Kucsák Orsolya
Juhász napok
alsós szavalóverseny
Vác
2. hely
Szrenka Kornélia 3. z
Krauszman Péter
Juhász napok

matematikaverseny

Vác
2. hely
Folly-Ritvay Balabán 4. a
Vrabecz Valéria
Juhász napok

Activity

Vác
2. hely
4. a Pap Bendegúz

Katona Barnabás

Szegeczky Mónika

Szász-Vadász Koppány

Vrabecz Valéria
XXVI. Országos Történelmi Tanulmányi verseny

Pest megyei döntő

  3. hely
Paksy-Kliment Péter 8. b
Kvojka Annamária
Sulisárkány bajnokság Vác
2. hely
Balogh András 8. aPerecsényi Ákos 8. a

Kolostori Máté 8. a

Mátyás Bence 8. a

Schenk Hédi 4. z

Bölönyi-Horváth Blanka 4. z

Németh Lili 4. z

Urbán Marcell 3. a

Sógor Edit
Területi Katasztrófavédelmi verseny Vác
2019. 04. 03.
Bénik Márton 6. z
Karaba Máté 6. aMózes Áron 6. a

Puskás Gergely 6. a

Pataki Máté 6. a

Horváth Ágnes
Kárpátiné Kapos Ildikó
XXV. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz–Földtan Verseny
Pest megyei döntő
  5. hely

Paksy-Kliment Péter 8.b

Szabóné Forgó Anikó
Országos hon- és népismeret verseny


  5. hely:

Horlik Nimród, Gyarmati Pál, Papp-Törek Nándor (5.z)

6. hely:

Debreczeni Bence Bendegúz, Kucsera Zoltán, Tatár Márk (5.z)

Szabóné Forgó Anikó
Dabas-Sári nap

Rajzverseny

  1. hely:

Czobori Cintia 7.z

Szabóné Forgó Anikó
Petőfi  nap

Rajzverseny

  3. hely:

Czobori Cintia 7.z

Különdíj:

Nagy Benedek 6.z

Szabóné Forgó Anikó
Juhász nap

Rajzverseny

 

  1. hely:

Czobori Cintia 7.z

2. helyezett:

Siku Panna 7.z

3. helyezett:

Simon Luca 7.z

 

Szabóné Forgó Anikó
Radnóti nap

Rajzverseny

 

  2. hely:

Simon Luca 7.z

Szabóné Forgó Anikó
„Egészségtábor” Rajzverseny díjazottjai (táborozást nyertek)   Czobori Cintia 7.z
Siku Panna 7.z
Simon Luca 7.z
Bencsók Brigitta 6.a

Lakits Zsófia 6.a
Tornyi Kata 6.a

 

Szabóné Forgó Anikó
A Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. Víz világnapi rajzpályázata

 

  Csepregi Júlia 4.z 

Gyombolai Emma 4.z 

Gyombolai Szonja 4.z 

Németh Lili 4.z  

Cs.Nagy Violetta 4.z

 

Hajdú Péterné
    Bencsok Brigitta  6.a
Czobori Cintia 7.z

Csóvári-Katona  Flóra 6.z
Debreczeni Eszter 7.z
Flórek Csenge 7.z

Lakits Zsófia 6.a
Siku Panna 7.z
Simon Luca 7.z

Szabóné Forgó Anikó
Karolina nap

„Mona Lisa” mosolya

Leonardo halálának 500. évfordulóján a híres festmény modern csavart kapott.

 

  5-6. évfolyam:

1.hely:

Lédermayer Emőke 6.z

2. hely:

Gyarmati Pál 5.z

3. hely:

Szunyog Elizabet 5.b

Különdíj:

Szabó Emília Sarolta 6.z

7-8. évfolyam:

1.hely:

Hevesi Zsanett 8.b

2. hely:

Constans Mária Franciska 8.b

3. hely:

Tóth Beatrix 8.a

Különdíj:

Kovács Martin 7.a

Szabóné Forgó Anikó

Szeretettel gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!