Versenyeredményeink 2019/20.

Tanulmányi- és sportversenyek eredményei a 2019/20-as tanévben:

 

Verseny neve Helyszín,

időpont

Versenyzők Felkészítő tanárok
Szent Imre Napok

Ének verseny

Balassagyarmat

2019. november 8.

1. hely:

Varga Donát József 6. z

3. hely:

Ma Ildikó Lindayang 7. z

3. hely:

Simon Réka 4. z.

különdíj:

Mészáros Dorottya 4. z

Kontreczki-Catalan Glória 5. z

Garamvölgyi Krisztina
Szent Imre Napok

Hittan verseny

Balassagyarmat

2019. november 8.

1. hely:

Csóvári-Katona Flóra 7.z

Zoljánszky Róza 7. z

3. hely:

Papp-Törek Nándor 6. z

Gyarmati Pál 6. z.

3. hely:

Szesztay Cecília 4. z

Zoljánszky Mária 4. z

Buza Tünde

Fejesné Gál Szilvia

Szent Imre Napok

Szavalóverseny

Balassagyarmat

2019. november 8.

különdíj:

Rácskay Botond 8. a

Nagy Flóra Zoé 6. a

3. hely:

Szegner Fatima 5. z

Borus Eszter

Márkus Kucsák Orsolya

Komplex verseny Kosd

2019. november 14.

6. hely:

Rácskay Botond 8. a

Kucsera Zoltán 6. z

Filep Gergő 5. a

Andrási Ajsa 7.a

Márkus Kucsák Orsolya

Kárpátiné Kapos Ildikó

Borus Eszter

Egyházmegyei rajzverseny

Az én templomom

Vác

2019. október

1. hely:

Kovács Viola 1. a

Győrffy Bernát 1. a

Szajbert Boglárka 1. a

3. hely:

Csóvári-Katona Boróka 3. z

Nagyné Markovics Éva

Makk Dániel

Anya-nyelv-csavar Cegléd

 

3. hely:

Debreczeni Eszter 8. z

Tholt Sára 8. z

Brenner Boróka 8. z

Konopás Anna

Márkus Kucsák Orsolya

Házi rajzverseny (Benedek Elek meseillusztráció)
  díjazottak:

Tholt Katalin 4. z

Karánsebessy Tünde 4. z

Csóvári-Katona Boróka 3. z

Márkus Lelle 2. a

Nagy Sebestyén 2. a

Fejesné Gál Szilvia


Makk Dániel

Mangó Ildikó

Házi szavalóverseny (Weöres Sándor versek)
  2. hely:

Németh Dóra 1. a

Hajdú Géza 3. z

3. hely:

Csóvári-Katona Boróka 3. z

különdíj:

Kovács Viola 1. a

Fekete Franciska 1. a

Nagyné Markovics Éva

Pálfi Zsuzsanna

 Karolina nap
Angol verseny
  1.hely:
Rideg Nikolett 4. aStipka Panna 4. a2. hely:Mészáros Dorottya 4. z3. hely:

Farkas Olívia 4. a

Nagy Borbála 4. a

Horváth-Zara Emma 6. a

Nagy Flóra 6. a

 Komporday Réka
Márkus Kucsák Orsolya

Fekete-Jánossy Adrienn

Bárányné Szörényi Orsolya

Ságiné Presér Mónika

 

 Karolina nap
Szépírás
 

1. hely:

Siku Panna 8. z

Őri-Kiss Előd 5. z

2. hely:

Boldizsár Virág 8. z

Kiss Virág 6. a

különdíj:

Tatár Boróka 6. z

 Konopás Anna
Márkus Kucsák Orsolya

Borus Eszter

 

 Karolina nap
Irodalmi kvíz – Rovásírás pályázat
 

 2. hely:

Lakits Zsófia 7. a

Kiss Virág 6. a

különdíj:

Gyarmati Pál 6. z

Konopás Anna


Szász-Vadász Franciska

Borus Eszter

 

Karolina nap

Hittan verseny

  2. hely:

Kővári Kinga 4. z.

Mikesy Magdolna 4. z

Fejesné Gál Szilvia
Karolina nap

Fésűs Éva rajzverseny

 

1. hely:

Sinka Zsófia 4. z

2. hely:

Tarnóczy Dorka 4. z

Mészáros Dorottya 4. z

Fejesné Gál Szilvia