Eseménynaptár
Tavaszi Kórusesemények


tovább...
Jutalomkirándulás


tovább...
Föld Napja, 2018. ápr. 21.

tovább...
Sportnap, március 10.


tovább...
Pásztorjáték, 2017. dec. 15. és 21.


tovább...
Adventi mise, 2017. dec. 10.


tovább...
Rajz- és szavalóverseny, 2017. nov. 21.


tovább...
A legkisebb kóristák első szolgálata, 2017. nov. 12.


tovább...
Zeneakadémia, 2017. okt.10.


tovább...
Leánykórus Ságújfalon, 2017. okt. 8.

tovább...
Hírek
Levente újabb sikere


tovább...
1956-os emlékműsor


tovább...
Felvidéki kerékpártúra


tovább...
Fizika-kémia verseny, Váchartyán


tovább...
Adventi lélekemelő, 2017. dec. 14.


tovább...
A 2017/2018-as tanév versenyeredményei
 

Dobos Levente 7.a osztályos tanulónk 2018. május 12-én a “Dunán innen, Tiszán túl” Kárpát–medencei gyermek- és ifjúsági népművészeti tehetségkutató, Budapest–Pest megyei területi előválogatóján népzene kategóriában (duda), és néptánc kategóriában a döntőbe jutott. Népzene (népi furulya) kategóriában arany minősítést ért el. Szívből gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk rá! 

 

Balassagyarmaton novemberben eredményesen szerepelt iskolánk a Szent Imre napon

Szavalóverseny: Király Marcell 8.a oszt. I. helyezés

Irodalmi pályázat: Kovács Sára I. helyezés

                                                 Kókai Szabina, különdíj

  Rovásírás vetélkedő: Hidvégi-Üstös Izabella I. helyezés

                                                     Constans Mária Franciska II. helyezés

                                          Tomori Polli III. helyezés

Ceglédi Anya-nyelv-csavar országos verseny:

7-8. osztályosok: I. helyezés

Csapattagok: Dibuz Vilmos 8. a, Dávid Attila, Slezsák Julianna 8.b, Dobos Levente 7. a

5-6, osztályosok: III. helyezés

Csapattagok: Debreczeni Eszter, Tholt Sára, Valu Dorka 6.z o.,Józsa Anna Leóna 5. z o.

Az Országos Aranyok Aranya versmondó versenyen

Király Marcell 8. a osztályos tanuló a Székesfehérváron megrendezett területi döntőn
III. helyezést ért el,
így bejutott az országos döntőbe, melyet az Országos Széchényi Könyvtárban rendeztek.

 
 
 
Kimagasló munkájukért kitüntetésben részesültek
a 2016/2017-os tanévben:
Szívből gratulálunk!!!!   
 
Elért versenyeredmények a 2016/2017-es tanévben:
 

Szent Márton-évi pályázat:

Rajzpályázat:

                          különdíj                       Csobod Réka 8.a

Tárgyalkotó pályázat:                                                                                    

                          különdíj                       Kántor Adorján 3.b

Drámapályázat:

                          III. helyezett                 Don Bosco Színjátszó Csoport

Sárkányhajó bajnokság Vác

Városi csapatverseny

                          I. helyezett                   Iskolánk csapata

Egyéni Atlétika Verseny, Csömör:

távolugrás

                          I. helyezett                   Bartalis Borbála 7.a

400 m-es futás

                          II. helyezett                  Bartalis Borbála 7.a

400 m-es futás     

                          I. helyezett                   Varga Dávid 7.a

1500 m-es futás

                          I. helyezett                   Varga Dávid 7.a

400 m-es futás

                          II. helyezett                  Csobod Réka 8.a

Diákolimpia Mezei Futóbajnokság:

2600 m-es futás

                          II. helyezett                  Varga Dávid 7.a

Árpád Napok:

Matematikai verseny:

                          III. helyezett                 Veress Noémi 7.a

Informatika verseny:

                          II. helyezett                  Kolostori Máté 6.a

Angol szépkiejtési verseny:

                          III. helyezett                 Nagy Szabolcs 8.a

Környezetvédelmi vetélkedő:

                          I. helyezett                   Csuvár Benjamin 8.a

                                                              Felméri Norbert 8.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                                                              Komáromi Blanka 8.a

                                                              Klinger Botond 8.a

„Hulladékból termék” pályázat:

                          I. helyezett                   Jakus András 6.b

                          III. helyezett                 Hidvégi-Üstös Izabella 6.b

                          I. helyezett                   Burger Dávid 7.a

                          III. helyezett                 Komáromi Blanka 8.a

Őszi Művészetek Hete, rajzpályázat:

                          díjazott                         Pálfai Villő 3.b

díjazott               Bartha Vilma 3.

Szent Imre Napok Balassagyarmat:

Sudoku verseny:

                          I. helyezett                   Folly-Ritvay Levente 4.a

                          I. helyezett                   Tuska Szilvia 7.a

                          III. helyezett                 Józsa Gellért 8.a

                          III. helyezett                 Virág Lili 6.a

Hittan verseny:

                          II. helyezett                  Bubrik Miklós 7.a

                                                              Hugyák Eszter 7.a

                          II. helyezett                  Bubrik Márton 6.a

                                                              Dobay Pál 6.a

Szavalóverseny:

                          I. helyezett                   Kiss Lara 3.b

Rovásírás:

                          I. helyezett                   Tomori Polli 6.b

                          II. helyezett                  Hidvégi-Üstös Izabella 6.b

                          I. helyezett                   Uracs Zsuzsanna 8.a

                          II. helyezett                  Teszár Fanni 8.a

Irodalmi pályázat:

                          II. helyezett                  Korgyik Esztella 8.a

Országos Bolyai Matematika Csapatverseny:

                          VIII. helyezett              Dibuz Vilmos 7.a

                                                              Márton Zsófia 7.a

                                                              Veress Noémi 7.a

Szent György Napok, Diósjenő:

Rajzpályázat:

                          I. helyezett                   Constans Mária 6.b

                          II. helyezett                  Kató Bálint 3.b

                          II. helyezett                  Komáromi Blanka 8.a

                          III. helyezett                 Gőrffy Dóra 2.z

                          III. helyezett                 Horváth-Lengyel Julianna 3.z

KAPI Szent Márton tárgyalkotó pályázat:

                              különdíj               Bea Márta 2.a

Ceglédi Országos Anya-nyelv-csavar:

                          I. helyezett                   Bubrik Miklós 8.a

                                                              Csobod Réka 8.a

                                                              Dibusz Vilmos 7.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                          IV. helyezett                 Bubrik Márton 6.a

                                                              Dobai Pál 6.a

                                                              Komáromi Gitta 6.b

                                                              Nagy Luca 6.b

Házi rajzverseny díjazottjai:

Rideg Nikolett 1.a, Debreczeni Hajnalka 1.z, Bea Márta 2.a, Csepregi Júlia 2.z, Tóth János 3.a, Kántor Adorján 3.b, Molnár Merse 3.z, Lakits Zsófia 4.a,
Csóvári-Katona Flóra 4.z

Házi alsós szavalóverseny:

1-2. osztály

                          I. helyezett                   Zoljánszki Mária 1.z

                          I. helyezett                   Szegner Fatima 2.a

                          III. helyezett                 Fekete Száva 1.a

                          különdíj:                       Gyombolai Emma 2.z

3-4. osztály

                          I. helyezett                   Németh Áron 3.a

                          I. helyezett                   Tóth Adél 3.a

                                                              Rideg Bernadett 3.a

                                                              Grónai Renáta, 3.a

                          II. helyezett                  Csóvári-Katona Flóra 4.z

                          III. helyezett                 Fűke Gerda 4.z

                          különdíj:                       Bencsok Brigitta 4.a

                                                              Lakits Zsófia 4.a

                                                              Horlik Nimród 3.z

Váchartyáni szövegértő verseny:

                          I. helyezett                   Dávid Attila 7.b

                          II. helyezett                  Tholt Sára 5.z

                          II. helyezett                  Kovács Gergely 3.a

Zrínyi matematika megyei verseny:

                          III. helyezett                 Jakobszen Dávid 2.a

                          IV. helyezett                 Folly-Ritvay Levente 4.a

Karolina Nap:

Szavalóverseny

                          I. helyezett                   Király Marcell 7.a

                          III. helyezett                 Bartalis Klári 7.a

Történelem verseny

                          I. helyezett                   Bubrik Márton 6.a

                                                              Jakus András 6.b

                                                              Paksy-Kliment Péter 6.b

                                                              Szekeres Hunor 6.a

Informatika verseny

                          II. helyezett                  Nagy Szabolcs 7.a

                          Rajzpályázat

                          I. helyezett                   Csóvári Katona Flóra 4.z

                          díjazott                         Komáromi Blanka 8.a

                                                              Szabó Lili Anna 6.b

                                                              Mátyás Bence 6.a

                                                              Csobod Réka 8.a

                                                              Valu Dorka 5.z

Constans Maria Franciska 6.b

                                                              Siku Panna 5.z

                                                              Simon Luca 5.z

                                                              Tholt Sára 5.z

                                                              Schenk Boglárka 6.b.

Hittan verseny

                          I. helyezett                   Csóvári Katona Flóra 4.z

                                                              Zoljánszki Róza 4.z

                          I. helyezett                   Bubrik Miklós 8.a

                                                              Hugyák Eszter 8.a

                          II. helyezett                  Horlik Zalán 8.a

                                                              Komáromi Blanka 8.a

Petőfi Napok:

Szavalóverseny

                          II. helyezett                  Király Marcell 7.a

Rajzverseny

                          II. helyezett                  Hruskó Donát 6.b

Komplex Természettudományi Verseny

                          II. helyezett                  Csuvár Benjamin 8.a

                                                              Felméri Norbert 8.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                                                              Komáromi Blanka 8.a

Föl-föl vitézek… történelmi verseny:

                          II. helyezett                  Dávid Attila 7.b

                                                              Márton Zsófia 7.a

                                                              Sellyei Csanád 7.a

                                                              Slezsák Julianna 7.b

                                                              Szekeres Hunor 6.a

                                                              Paksy-Kliment Péter 6.b

MATEHESZ tutori tehetségpályázat nyertesei:

                          Csuvár Benjamin 8.a

                          Horlik Nimród 8.a        

                          Hugyák Eszter 8.a

                          Komáromi Blanka 8.a

                          Uracs Zsuzsanna 8.a

Dabas-Sári egyházmegyei hittanverseny:

                          II. helyezett                  Bubrik Márton 6.a

                                                              Dobay Pál 6.a

„Szent László” egyházmegyei rajzpályázat, Dabas-Sári:

                          I. helyezett                   Tamási Gitta 7.a

                          különdíj                       Tholt Sára 5.z

„Szent László” egyházmegyei rajzpályázat, Hatvan:

                          I. helyezett                   Constans Mária Franciska 6.b

                          III. helyezett                 Kántor Katica 6.b

Radnóti-napok:

                          I. helyezett                   Uracs Zsuzsanna 8.a

                          I. helyezett                   Szabó Lili Anna 6b. Juhász-napok:

                          II. helyezett                  Sinkó Ádám 7.b

                          II. helyezett                  Tiringer Fanni 8.a

’56-os pályázat:

                          díjazottak                      Komáromi Blanka 8.a

                                                              Komáromi Gitta 6.b

                                                              Boldizsár Virág 5.z

                                                              Paksy-Kliment Péter 6.b

                                                              Juhász Noémi 7.b.

„Váci kosár”:

                          díjazott                         Siku Panna 5.z

„Egészségtábor” rajzpályázaton táborozást nyertek:

                          Komáromi Blanka 8.a

                          Dávid Attila 7.b

                          Sinkó Ádám 7.b

                          Szvitek –Varsányi Gellért 7.b

                          Kiss Virág 7.b

                          Bruzsa Virág 7.b

                          Korgyik Ádám 6.b

                          Constans Mária Franciska 6.b

                          Csernák Eszter 6.b

                          Tomori Polli 6.b

1848-1849-es városi könyvtári vetélkedő:

                          III. helyezett                 Dibusz András 7.a

                                                              Hinger Bence 7.a

                                                              Márton Zsófia 7.a

                                                              Sellyei Csanád 7.a

Halmos Béla Országos Népzenei Találkozó:

Duda

                          kiemelt nívódíj             Dobos Levente 6.a

XXIII. Dunakanyar Országos Népművészeti Verseny:

Citera

                          kiemelt ARANY            Ma Ildikó 4.z

Duda

                          kiemelt ARANY            Dobos Levente 6.a

Locsi-Fecsi citerazenekar

                          ARANY                        Bartha Vilma 3.z

                                                              Csuka Anna 4.z

                                                              Kőhegyi Eszter 4.z

Citera

                          Ezüst                            Boldizsár Virág 5.z

„Marcik” citera

                          Dicséret                       Bénik Márton 4.z

                                                              Tumbász Márton 4.z

Országos Népzenei Verseny:

Szólóhangszer kategória, duda

                          I. helyezett                   Dobos Levente 6.a

VIII. „Dunán innen Tiszán túl” tehetségkutató verseny döntője:

Népzene kategória, duda

                          ARANY minősítés         Dobos Levente 6.a

VII. Országos Farkas Ferenc Zongoraverseny:

                          II. helyezett                  Pellet Hanna 4.z

Boronkay Matematika regionális verseny, döntő:

                          IV. helyezett                 Veress Noémi 7.a

                          VI. helyezett                 Dibusz Vilmos 7.a

                          IX. helyezett                 Csuvár Benjámin 8.a

                          X. helyezett                  Horlik Zalán 8.a

I. Géza Matematika regionális verseny, döntő:

                          IV. helyezett                 Horlik Zalán 8.a

                          VI. helyezett                 Csuvár Benjamin 8.a

Dugonics András matematika országos verseny:

                          VIII. helyezett              Veress Noémi 7.a

Balassagyarmat:

                          Felvidéki Rovásírás Vetélkedő

                          II. helyezett                  Tomori Polli 6.b

Katasztrófavédelmi Verseny:

                          III. helyezett                 Csuvár Benjamin 8.a

                                                              Józsa Gellért 8.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                                                              Székely Kadosa 8.a

Föld Napja Területi Verseny:

Hulladékból ruha

                          különdíj                       Felméri Norbert 8.a

 

                                                              Hidvégi-Üstös Domonkos 8.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                                                              Hugyák Eszter 8.a

                                                              Jedlicska Inez 8.a

                                                              Józsa Gellért 8.a

                                                              Klinger Botond 8.a

                                                              Komáromi Blanka 8.a

                                                              Székely Kadosa 8.a

                                                              Tiringer Fanni 8.a

Társasjáték

                          különdíj                       Felméri Norbert 8.a

                                                              Hidvégi-Üstös Domonkos 8.a

                                                              Horlik Zalán 8.a

                                                              Hugyák Eszter 8.a

                                                              Jedlicska Inez 8.a

                                                              Józsa Gellért 8.a

                          Klinger Botond 8.a

                                                              Komáromi Blanka 8.a

                                                              Székely Kadosa 8.a

                                                              Tiringer Fanni 8.a

Tudásbajnokság:

Matematika

                          ARANY fokozat            Kármán Kristóf 2.a

                          ARANY fokozat            Virág Lili 6.a

Szövegértés

                          ARANY fokozat            Szentkuti András 4.z

Környezetismeret

                          ARANY fokozat            Szentkuti András 4.z

 

Természetismeret

                          ARANY fokozat            Balogh András 6.a

Pangea Matematika verseny:

megyei

                          I. helyezett                   Folly-Ritvay Levente 4.a

Kalandos verseny, szövegértő olvasás:

                          díjazott                         Baráz Hanga 3.a

                                                              Jakobszen Anna 3.a

                                                              Kiss Virág 3.

                                                              Sándor Eszter 3.a

Medttop Kupa:

Íjászat nyár

                          I. helyezett                   Szvitek-Varsányi Gellért 7.b

Íjászat tél

                          II. helyezett                  Szvitek-Varsányi Gellért 7.b

Csóvári Katona Flóra 4.z osztályos tanuló versenyeredményei:

                          Falmászóverseny           I. helyezett

                          Kamarazenei verseny     I. helyezett

Országos Tájékozódási Túraverseny:

                          II. helyezett                  Varga Csanád 4.z

Országos kajak verseny:

                          III. helyezett                 Frank Levente 4.z

Budapest Bajnokság elődöntő:

K1 U14 1000m kajak

                          III. helyezett                 Dávid Attila 7.b

Varga Dávid 7.b osztályos tanuló versenyeredményei

Duatlon:

                          Vise háziverseny           I. helyezett     

Mészkőember, hegyi kerékpár futam:

                                                              I. helyezett     

Aquatlon Országos Bajnokság:

                          Balassagyarmat               II. helyezett

Triatlon:

                          Balassagyarmat csapat     I. helyezett

                          Fadd Dombosi csapat    I. helyezett

 

A 2016-os triatlon eredményei alapján Varga Dávid aranyjelvényes sportoló lett.

 

Bajári András 4.z osztályos tanuló országos síroller versenyeredményei:

                          Toperini kupa               II. helyezett

                          Gyorsasági bajnokság     II. helyezett

Urbán Luca 3.b osztályos tanuló úszóversenyeken elért versenyeredményei:

Sturovské Stovky, Párkány:

50 m pillangó: II. helyezett

50 m hát: IV. helyezett

Pest Megyei Csapatbajnokság, Monor:

50 m pillangó: I. helyezett

4*50m gyorsváltó: III. helyezett

4*50m gyorsváltó: III. helyezett

Pest Megyei Csapatbajnokság, Százhalombatta:

200 m vegyes: III. helyezett

Regensburg:

50 m hát: II. helyezett

200 m vegyes: III. helyezett

100 m hát: I. helyezett

50 m mell: III. helyezett

200 m hát: II. helyezett

50m pillangó: II. helyezett

 

Szalai János Emlékverseny, Százhalombatta:

50 m hát: I. helyezett

100 m pillangó: I. helyezett

100 m vegyes: III. helyezett

50 m pillangó: I. helyezett

100 m hát: II. helyezett

Gratulálunk minden tanulónknak!

 

Kimagasló munkájukért kitüntetésben részesültek
a 2015/2016-os tanévben:

Kucsera Boglárka 8.a – Karolina-díj

2002. március 18-án születtem Vácon.
Kedvenc tantárgyaim közé tartozott a matematika, biológia és kémia.
Iskolán kívül néptánc csoportba járok, akikkel gyakran lépünk fel
rendezvényeken.
Tanulmányaimat szeptemberben a Boronkay György
Műszaki Szakközépiskolában folytatom, nulladik évfolyamon angol nyelvi
osztályban, majd környezetvédelmi
szakon.
Mindig büszke leszek arra, hogy ebbe az iskolába járhattam.

 

Csobod Marcell 8.a – Karolina Iskoláért díj

2001. május 11-én születtem Budapesten.
Elsős korom óta vagyok az iskola tanulója. Kedvenc tantárgyaim az irodalom,
angol és testnevelés. Szabadidőmben szívesen focizok, kerékpározom,
3 éve pedig versenyszerűen tollaslabdázom. A Fővárosi Vízművek igazolt sportolója
vagyok.
Tanulmányaimat a Boronkay György Műszaki Szakközépiskolában és
Gimnáziumban angol nulladik évfolyamon folytatom.

Örömmel emlékszem vissza a „Karolinában” eltöltött nyolc évre.

 

Lukács Bence 8.a – Karolina Iskoláért díj

2001. október 27-én Budapesten születtem, jelenleg Vácrátóton élek.
Az iskolába 2. osztályos koromban jöttem. Kedvenc tantárgyaim között van a
fizika, biológia és a magyar nyelv és irodalom.
Szabadidőmben hegedülök és
segítek szüleimnek. Szeretem az állatokat és a régi traktorokat.

Tanulmányaimat Esztergomban a Temesvári Pelbárt Ferences Gimnáziumban
fogom folytatni.
Szerettem ebbe az iskolába járni, mert sok barátom lett itt,
és a tanárokat is nagyon kedveltem.

Szívből gratulálunk!!!!   
 

 Karolina Talentumdíj
                            

Galbács Enikő 8.b
énekverseny eredményeiért                                                                                                                                                                                                                   

 

 

      

Kunya Noel 8.b
sport eredményeiért                 
 

 

 

 

 

 

 

A Jeruzsálemi Szent Lázár Katonai és Kórházi Lovagrend
Magyarországi Nagyperjele lovagrendi dicséretét vehették át
kimagasló és példamutató hitéletükért a következő
8. osztályos tanulók a ballagási ünnepélyen:

 

első sor: Lukács Bence 8.a, Szász-Vadász Csenge 8.a,
Tóth Henrietta 8.b, Burger Dóra 8.a,. Krupa Viktor 8.a
hátsó sor: Szresen Mária 8.a, Béni Bianka 8.b,
Molnár Balázs 8.a,
Bartalis Klára 8.a, Berczeli Edit, 8.a

 

Faliújság
Ebédbefizetés: PÓTFIZETÉS


tovább...
Beer Miklós püspök atya 75 éves


tovább...
Adó 1%-a

 

tovább...
Tájékoztató füzet iskolánkról


tovább...
VÉRADÁS!!!


tovább...
Tanúságtevők


tovább...
Eredményhirdetés


tovább...
Gyermekvédelmi rendszer


 

tovább...
Jubilemi emlékkönyvünk

tovább...
Vác Város Díszpolgára

tovább...
Tanévünk jelmondata
Frissített programtervezet!


tovább...
Napi Evangélium